Högberga Gård

Kontakta oss


Högberga Gård Hotell & Konferens
Grindstigen 5-6
181 62 Lidingö

Tel: +46 (0)8 546 46 100            
Fax: +46 (0)8 546 46 200
Email: info@hogberga.se

Organisationsnummer; 556934-0911

Bokning konferens/bröllop: Inger Nordberg
08-546 46 300, bokning@hogberga.se

Planering festvåning/bröllop: Sofie Adelbrant
08-546 46 100, sofie.adelbrant@hogberga.se

Reception/Konferens: Ulla Mäki, Receptionschef
073-328 66 28, ulla.maki@hogberga.se

Restaurang: Danielle Handelman, Restaurangchef
073-704 82 52, danielle.handelman@hogberga.se

Kök: Tommy Eriksson, Kökschef
076-555 57 53, tommy.eriksson@hogberga.se

Ekonomi: Mariann Trollsås Ösund
08-546 46 100, ekonomi@hogberga.se

Marknad/Försäljning: Tanja Brandin, Marknadschef
070-586 96 66, tanja.brandin@hogberga.se

Hotelldirektör: Tina Dernelid
070-265 56 36, tina.dernelid@hogberga.se

VD: Johan Hjort
070-286 00 00, johan.hjort@hogberga.se

Konferens de lux

Varje måndag rullar vi ut röda mattan och bjuder lite extra. Välkommen in!
Läs mer och boka här »

Virituell visning

Upplev delar av Högberga Gård i 360 grader. Titta närmare på; Galleriet, Kinarummet, Poolområdet, Terrassen och konferenslokal Utsikten.

Till den virituella visningen »

Frågor & svar

Hur hittar jag till Högberga Gård? Finns det joggingspår? Här får du svar.
Till frågor & svar »

Referenser

Tyck om oss. Se vad andra tycker om oss. Och följ vad som publiceras i media om Högberga Gård.
Läs mer »